EŞYA SİGORTALAMA

anadolu_sigorta

Eşya taşıma işi büyük bir sorumluluk ister,özen ve itina ister çünkü tam bir evi içerisindeki eşyaları gerek maddi gerek manevi olsun sizin için değeri olan bir şeyin zarar görmesi durumunda ek olarak bir güvenlik önlemi yada tedbir bir ihtiyaçtır işte bu yüzden eşya sigortalama önemlidir.

Saraylı nakliyat ile taşınmanız durumunda sizinle yaptığımız anlaşma sonucu eşyalarınızın değerine göre bir sigorta yapıyoruz bu sayede her hangi bir zarar göre bile hiç telaşlanmanıza veya bir başkası tartışıp,muhataba girmenize gerek yok çünkü Anadolu sigortası ile yürütüğümüz anlaşma ile eşyalarınız zarar gördüğü anda sigorta acentamız devreye girip,zararı belirleyip ve zararını karşılamak için her türlü çalışmayı size göstereceklerdir.

Nakliye sektöründe maalesef çoğu nakliye şirketi eşya sigortası yapmazlar,sizinle konuştukları zaman evet biz nakliye sigortası yapıyoruz diyebilirler ama çoğu yapmazlar. İstanbul’da  %67 Kocaeli bölgesinde ise %84 firmaların nakliye sigortası yapmadıkları anket sonucu doğrultusunda ortaya çıktı.Eğer bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linki bulunan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat sigortası nedir

 

EŞYA SİGORTALAMA” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s